İnteraktif Giriş
 Kullanıcı Adı:
 Şifre:

  Kullanıcı GirişiBayi Girişi
Üye olmak için tıklayın

 
İADE ŞARTLARI

4822 Sayılı Kanun ile Değişik 4077 Sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun şartları uyarınca fembilgisayar.com, "ürün iadesi" ve "ayıplı ürün iadesi" şartlarını uygulamakla yükümlüdür. fembilgisayar.com müşterileri, fembilgisayar.com üzerinden internet yoluyla yapılan mesafeli satışlarda ilgili kanun gereğince herhangi bir neden göstermeksizin 7 gün içinde sözleşmeden cayma hakkını kullanabilirler. Sözleşmeden cayma hakkının gerçekleşmesi, cayma isteğinin fembilgisayar.com’a 7 gün içerisinde bildirilmesine bağlıdır.

İADE PROSEDÜRÜ
Satın aldığınız ürün ya da ürünleri tahrip etmeden, kullanmadan ve ürünün tekrar satılabilirliği bozulmadan, teslim tarihinden itibaren yedi ( 7 ) günlük süre içinde neden belirtmeden iade edebilirsiniz. Ambalajı açılmış, kullanılmış, tahrip edilmiş vesair şekildeki ürünlerin iadesi kesinlikle kabul edilmez. İade, fatura, ürünün orijinal ambalaj ve içeriği ile yapılmalıdır.

Üründe ve ambalajında herhangi bir açılma, bozulma, kırılma, tahrip, yırtılma, kullanılma ve sair durumlar tespit edildiği hallerde ve ürünün müşteriye teslim edildiği andaki hali ile iade edilememesi konumunda ürün iade alınamaz ve bedeli iade edilemez. İade şartlarına uygun durumlarda yapılan gönderimlerde kargo ücreti müşteri tarafından ödenecektir.

İadesi yapılacak olan ürünler, fembilgisayar.com’un çalıştığı kargo şirketleri tarafından bize ulaştırılmalıdır. Hasarlı veya arızalı ürünlerle ilgili, teslimat tarihinden sonra ilk 7 gün içerisinde yapılacak inceleme ve onay neticesinde tüketiciye gerekli bilgi e-mail yada telefon yoluyla verilecektir.

Teslimat sırasında ürün herhangi bir zarar görür ise kargo görevlisine mutlaka hasar tutanağı tutturun ve görevliye imzalatın.

fembilgisayar.com müşterileri, cayma isteklerini fembilgisayar.com''a bildirmek için (0224) 613 56 50 numaralı telefonu arayabilir ya da bu isteklerini fembilgisayar.com''a iletmek için info@fembilgisayar.com adresine e-posta gönderebilirler. Herhangi bir bildirim olmadan gerçekleştirilecek iade işlemleri kabul edilmeyecektir.

SİPARİŞ İPTALİ
fembilgisayar.com müşterileri,  vermiş olduğunuz siparişin iptali için;
Siparişi verilen günün mesai bitimine kadar (0224) 613 56 50 numaralı telefonu arayıp siparişlerini iptal edebilirler. Bu süre içerisinde iptal edilmeyen siparişlerde iade prosedürü geçerli olacaktır.


Bayilerimiz

Kaynarca Bilgisayar Echol Bilişim
Zirve Bilgisayar Uğur Bilgisayar
Yıldırım Bilişim Miray Bilişim
  Bize Ulaşın

Fem Bilgisayar Ltd. Şti.
Tel : (0224) 613 56 50 - (0224) 614 10 25 info@fembilgisayar.com

Ana Sayfa   |   Hakkımızda   |   Programlarımız   |   Bayilerimiz   |   Referanslarımız   |   Fiyat Listesi   |   İletişim

Gizlilik Şartları ve Güvenlik   |   Teslimat Şartları   |   İade Şartları   |   Garanti Şartları

Web sitemizde yapacağınız kredi kartlı alışverişlerinizde, kredi kartı bilgileriniz 128 bit SSL güvenlik sertifikası ile şifrelenmektedir.