İnteraktif Giriş
 Kullanıcı Adı:
 Şifre:

  Kullanıcı GirişiBayi Girişi
Üye olmak için tıklayın

 
GARANTİ ŞARTLARI

1. Garanti Süresi : Garanti süresi, Satış Sözleşmesinin imzalandığı tarihten itibaren 6 aydır.

2. Çözüm Süresi : Garanti süresi içinde, firmamız tarafından geliştirilen sisteme ait yazılım sorun ve arızaları, ücretsiz olarak çözülür. Sorun giderilme süresi en fazla 30 işgünüdür. Sorunların çözümü için geçen süre garanti süresine eklenmez.

3. Kapsam: Firmamız tarafından geliştirilen yazılım sistemine ait tüm uygulamalar, ekranlar, raporlar ve grafikler firmamızın garantisi kapsamındadır. Bilgisayar, bilgisayardaki çeşitli parçalar, yazıcı, barkod okuyucu, el terminali, barkod yazıcısı gibi diğer donanım bileşenleri, firmamıza ait olmayan tüm donanım ve yazılım unsurları, programın kullandığı veri tabanı ve bu veri tabanında saklanan bilgiler, firmamızın geliştirdiği yazılımla birlikte çalışan diğer donanım ve yazılımlar,  garanti kapsamının dışındadır.

4. Özel Durumlar: Bilgisayarın arızalanması, başka yazılım yüklenmesi, donanım değişikliği, virüs girmesi, işletim sisteminin çökmesi, elektrik kesintisi, hatalı açma kapama, donanım yetersizlik ve uyumsuzlukları, ağ sorunları, yanlış kurulum, hatalı yükseltme(upgrade) ve kullanıcının yazılım sistemini kullanım kılavuzunda belirtilen uygulamalara uygun olmayan biçimde kullanması nedenleriyle kaynaklanan sorun ve arızalar, garanti kapsamının dışındadır.

5. Değişiklik ve Ekler: Yazılım sisteminin konusuna giren mevzuat, uygulama ve raporlarda değişiklik olması ya da çeşitli nedenlerle programa ek yapılması durumunda, yapılacak tüm değişiklik ve eklemeler garanti kapsamının dışındadır.


Bayilerimiz

Kaynarca Bilgisayar Echol Bilişim
Zirve Bilgisayar Uğur Bilgisayar
Yıldırım Bilişim Miray Bilişim
  Bize Ulaşın

Fem Bilgisayar Ltd. Şti.
Tel : (0224) 613 56 50 - (0224) 614 10 25 info@fembilgisayar.com

Ana Sayfa   |   Hakkımızda   |   Programlarımız   |   Bayilerimiz   |   Referanslarımız   |   Fiyat Listesi   |   İletişim

Gizlilik Şartları ve Güvenlik   |   Teslimat Şartları   |   İade Şartları   |   Garanti Şartları

Web sitemizde yapacağınız kredi kartlı alışverişlerinizde, kredi kartı bilgileriniz 128 bit SSL güvenlik sertifikası ile şifrelenmektedir.